Ми пропонуємо своїм клієнтам повний сервіс - від виміру дверей до їх встановлення "під ключ", досвідченими майстрами нашої компанії:

  • Вимірювання. Не всі замовники знають розміри дверних отворів, куди планують встановити нові двері, і не всі можуть їх точно виміряти. Наш досвідчений майстер з вимірів готовий допомогти.
  • Доставка до місця монтажу. Наша компанія надає транспорт, який спеціально обладнаний для перевезення дверей. Ми здійснимо доставку за вказаною адресою, а також підйом на ліфті або без, прямо до квартири. Водії-експедитори несуть відповідальність за збереження вантажу, що перевозиться. Обов'язково проводиться прийом дверей покупцем чи його представником.
  • Встановлення міжкімнатних та вхідних дверей. Наша монтажна бригада має навички у теслярській справі, проводить роботу швидко та якісно У майстрів завжди є необхідні витратні матеріали та інструменти.
  • Встановлення дверей розсувного типу. Важливим моментом є перевірка роботи розсувної системи та її остаточне регулювання. Наші майстри мають досвід у цих роботах, вони встановлюють та правильно регулюють розсувні двері в оптимально короткі терміни.
  • Гарантійне та сервісне обслуговування. Після покупки у нас дверей та їх встановлення нашою монтажною бригадою Вам надаватиметься, при необхідності, сервісне обслуговування.

Вартість робіт розраховується за прайс-листом і залежить від їхньої складності.