Інтернет-магазин «Секрет-Двері & Фурнітура» гарантує збереження всіх якісних показників міжкімнатних, вхідних дверних полотен, погонажних виробів та арок, за умови дотримання правил транспортування, встановлення та експлуатації.

Умови гарантійного обслуговування та правила експлуатації металевих дверей

Гарантійний термін:

  1. Термін гарантійного обслуговування вхідних дверей - 1 (один) рік на усі механічні деталі дверей включаючи механізм замка; 1 (один) рік - на змінний циліндр та додатковий замок; 1 (один) рік - на ламіноване покриття, гумовий ущільнювач, анодоване покриття фурнітури, лакофарбове покриття напрямних планок та панелі, при дотриманні нижчевказаних правил експлуатації. На замінені, у межах гарантійного строку деталі та вузли, гарантійний строк встановлюється у межах загального гарантійного строку. Заводом виробником може бути змінено термін гарантійних зобов'язань на вхідні двері, елементи та/або комплектуючі.
  2. В період гарантійного терміну експлуатації усунення виявлених дефектів вхідних дверей здійснюється безкоштовно лише за пред'явленням гарантійного талона або документів, що підтверджують придбання дверей.
  3. В разі проведення самостійного монтажу претензії приймаються лише за комплектуючими дверей, що мали приховані заводські дефекти, які виявлені протягом 1 (одного) року з моменту продажу вхідних дверей.
  4. В разі виклику спеціаліста в період гарантійного обслуговування на усунення дефекту вхідних дверей, не пов'язаного з гарантійними зобов'язаннями, Покупець (далі – Замовник) оплачує виклик, вартість виконаних робіт, при необхідності, проїзду. У разі відмови Замовника сплатити виклик ремонтної служби та (або) вартість виконання робіт з усунення дефекту представником сервісної служби складається односторонній акт про відмову від оплати для стягнення зазначеної в акті суми відповідно до чинного законодавства.

Умови гарантійного обслуговування та правила експлуатації міжкімнатних дверей

Гарантійний термін:

  1. Термін гарантійного обслуговування дверного полотна та погонажних виробів – 1 (один) рік. На замінені, в межах гарантійного строку, деталі та вузли, гарантійний строк встановлюється у межах загального гарантійного строку. Заводом – виробником може бути змінено термін гарантійних зобов'язань на дверне полотно та/або вироби з погону.
  2. В період гарантійного терміну експлуатації усунення виявлених дефектів дверного полотна здійснюється безкоштовно лише за пред'явленням гарантійного талона або документів, що підтверджують придбання дверей. У разі проведення самостійного монтажу претензії приймаються лише по прихованим заводським дефектам, які виявлені протягом 1 (одного) року з моменту продажу вхідних дверей.
  3. В разі виклику спеціаліста, в період гарантійного обслуговування, для усунення дефекту дверного полотна або погонажних виробів, не пов'язаного з гарантійними зобов'язаннями, Покупець (далі – Замовник) сплачує виклик, при необхідності, проїзду та вартість виконаних робіт. В разі відмови Замовника сплатити виклик ремонтної служби та (або) вартість виконання робіт з усунення дефекту представником сервісної служби складається односторонній акт про відмову від оплати для стягнення зазначеної в акті суми відповідно до чинного законодавства.