Міжкімнатні двері - важлива складова будь-якого інтер'єру, здатна змінити приміщення.

Важливим є дизайн, гармонійна сумісність з усім інтер'єром, міцність конструкції. Але це поняття не зовсім конкретні, навряд чи вони допоможуть при виборі.

Багато хто, здійснюючи ремонт у квартирі, згадують про цей компонент дизайну в останню чергу, що не зовсім правильно. Мати уявлення про те, які двері вам потрібні потрібно задовго до закінчення оздоблювальних робіт. Адже вибір відповідного варіанта — відповідальне завдання, яке вимагає врахування багатьох факторів.

Приблизно так виглядатиме дієвий алгоритм купівлі міжкімнатних дверей:

  • Складаємо бюджет – верхню та нижню межу передбачуваних витрат (включаємо послуги фахівців із встановлення дверей, або оцінюємо можливість встановити її самостійно).
  • Робимо виміри, до цієї процедури також краще залучити спеціалістів сервісного обслуговування, якщо сумніваєтеся у своїй точності.
  • Дизайн, фотографуємо двері в салоні на телефон і вдома зіставляємо: «впишуться» вони в загальний вигляд кімнати. При покупці менеджери салону проконсультують і дадуть відповідь на всі питання.


Отже, для того, щоб вибрати якісні міжкімнатні двері, які прослужать довго, потрібно не скупитися на якість, не боятися витрачати час на вибір, дотримуватися вищевикладених порад. 

Вдалих всім покупок!