(067) 471-25-10 Дніпро

    (067) 471-25-10 Київ

Допоможемо з вибором дверей через відео консультації

Якщо форма замовлення у вас не відображається - напишіть нам 

Мережа салонів «Секрет -двері & Фурнітура», запустила дистанційні консультації для клієнтів роздрібних магазинів. 

За допомогою відеодзвінків менеджери салонів проводять трансляції з торгового залу: демонструють товари, відповідають на питання, допомагають зробити найбільш вигідні покупки, оформляють доставку.

Тепер Ви зможете подивитися конструкцію вхідних дверей, варіативність кольорової палітри для дверей прихованого монтажу, дверну фурнітуру, отримати експертну консультацію і вигідну персоналізовану пропозицію, в будь-якому зручному для Вас місці, спілкуючись з продавцем через відеозв'язок.

Для зв'язку з магазином через відеодзвінок Вам потрібно лише залишити заявку на відеоконсультацію. У формі заявки досить вказати свої контактні дані.

Менеджер підключиться до відеотрансляції з торгового залу салону і допоможе з вибором міжкімнатних дверей і перегородок, дверей для шаф, дверної фурнітури і запропонує найбільш вигідні умови з урахуванням поточних акцій, бонусної системи та ін. Ви зможете задати потрібні питання, камеру свого пристрою включати не обов'язково, досить того, що Ви бачите менеджера салону. Після консультації фахівці салонів «Секрет -Двері& Фурнітура» в режимі онлайн можуть оформити замовлення.

Відеоконсультацій - це пілотний проект, який надає нашим клієнтам єдиний рівень сервісу в усіх точках контакту, як у магазині, так і в онлайн. Дає можливість використовувати персональний підхід в онлайн-продажах, при цьому покупець може своїми очима переконатися в якості обраного товару, де б він не знаходився. Це ще одна функція, яка дозволяє нам в поточних умовах бути ближче до людей, допомагає з вибором дверей усіх видів.